Сервісне обслуговування компресорів

«Смарт компресорс» створений професіоналами високого рівня, з більш ніж 15-ти річним досвідом роботи в галузі сервісного обслуговування та капітального ремонту компресорного та супутнього обладнання провідних світових виробників.
Сервісні інженери нашої компанії проходили навчання та стажування на заводах-виробниках компресорного обладнання таких відомих брендів як Mattei, Atlas Copco, Gardner Denver, Almig, що підтверджено відповідними сертифікатами.

На сьогоднішній день сервісний департамент компанії Smart Compressors пропонує збалансовані комплексні програми сервісного обслуговування компресорної техніки, що дозволяє замовнику економно та прогнозовано витрачати ресурси компанії.
Комплексні програми обслуговування розроблені для компресорного обладнання провідних світових виробників, представлених на ринку України: Mattei, Atlas Copco, Worthing-ton, ALUP, Gardner Denver, Kaeser, ALMIG, Ingersоll Rand, CompAIR, Cecatto, Dalgakiran, Remeza та ін.

Повне ТО компресора

Заміна оливи, фільтрів, сепаратора, діагностика електричної та технічної частини

Діагностика

Діагностика електричної частини, підшипників, технічного стану всього компресора

Заміна оливи

Заміна оливи у гвинтовому компресорі. Оригінал та аналог. Будь-які бренди

Заміна фільтрів

Підбір та заміна фільтрів на гвинтовий компресор. Будь-який бренд. Оригінал та аналог. Великий склад у наявності!

Чищення теплообмінника

Чищення теплообмінника гвинтового компресора

Заміна датчиків

Підбір та заміна будь-яких датчиків на гвинтовий компресор

Заміна клапанів

Ремонтні компакти та заміна клапана цілком

Заміна приводних ременів та муфт

Великий склад ременів у наявності. Усі відомі бренди! Найкращі ціни!

Додаткові послуги

Обсяг наданих послуг сервісним департаментом нашої компанії включає не лише постачання витратних матеріалів та масел для компресорного та вакуумного обладнання, але й комплекс робіт з повної діагностики та ремонту гвинтових та роторно-пластинчастих компресорних установок будь-якої складності.

Системи автоматизації існуючих компресорних станцій, які пропонують сервісний департамент нашої компанії, дозволяють знизити загальне енергоспоживання компресорним обладнанням та витрати на сервісне обслуговування за рахунок оптимізації режиму роботи.

Ми впевнені, що комплекс правильних інженерних рішень, розроблених відповідно до специфіки вашого виробництва, є найкращим рішенням з точки зору надійності та ефективності.

Коло замовників, що постійно розширюється, довіряють нам сервісне обслуговування вже встановленого раніше компресорного обладнання, зайвий раз підтверджує високий професіоналізм і якість виконуваних робіт співробітниками сервісного департаменту компанії «Smart Compressors»